Category Archives: Pencapaian Kokurikulum

  • 0

KEPUTUSAN PERTANDINGAN MENDEKLAMASI SAJAK BAHASA CINA SMK/SMJK PERINGKAT NEGERI SELANGOR 2022
2022 年雪兰莪中学生华语诗歌朗诵在线比赛成绩

 

KATEGORI MENENGAH RENDAH(初中组)
NAIB JOHAN-THENG XIANG HUEI 汤舒卉 2C
TEMPAT KETIGA- CHOW WEI QI 曹玮锜 3C

KATEGORI MENENGAH ATAS (高中组)
JOHAN- TEOH MING JIE 张铭劼 5B
HADIAH KEPUJIAN-SIEW YU XUAN 萧愉璇 5A


  • 0

*Keputusan Rasmi Merentas Desa Majlis Sukan Sekolah Peringkat Daerah Hulu Langat 2022*

 

*Kategori P2 (Bawah 15 tahun)*
Johan: Tham Yun Ern (3D)
Tempat ke-5: Lim Zi Xuan, Zoey (2F)

*Kategori L2 (Bawah 15 tahun)*
Naib Johan – Tham Jun Kit (2F)

*Kategori P18 (Bawah 18 tahun)*
Naib Johan – Teoh Xue En (4A)

*Kategori Berpasukan*
P15: Tempat ke-3
L18: Tempat ke-3


  • 0

PERTANDINGAN BAHAS ALA PARLIMEN BC PERINGKAT NEGERI SELANGOR TAHUN 2022
2022年雪州国会式华语辩论比赛


Pencapaian:TEMPAT KETIGA
Pemenang:
陈星卉Tan Sin Hui 5A
黄子瑜Ng Zi Yu 3C
林颖琪Lim Ying Qi 3B
张铭哲Teoh Ming Zhe 3A
陈毅Tan Yi 3I

PERTANDINGAN BAHAS ALA PARLIMEN BC SMJK (CONFORMING)MALAYSIA PERINGKAT KEBANGSAAN TAHUN 2022
2022年华中杯辩论比赛
Pencapaian:TEMPAT KETIGA
Pemenang:
谭芷欣 Tham Zhi Xin 5A
张铭劼 Teoh Ming Jie 5B
李霖垚 Lee Lin Yao 5F
萧文慧 Siow Wen Hui 4A
符凌绮 Ho Ling Yi 4G
罗心言 Loh Xin Ian 3F


  • 0

  • 0

马来西亚永春美山林氏家族会 主办 第一届马来西亚全国中学生华文征文比赛

马来西亚永春美山林氏家族会 主办
第一届马来西亚全国中学生华文征文比赛
2H 罗心言 LOH XIN IAN 初中组佳作奖


  • 0

Global Champion Award: Inovation , Robotics and Coding Competition (IRCC) International 2021

Global Champion Award – Innovation, Robotics & Coding Competition (IRCC) International 2021 – Creative Coder Challenge with micro:bit (Secondary) 13 – 19 NOV 2021 peringkat antarabangsa
 
Pemenang kita: Khoo Yi Siang & Tan Guan Jie pencapaian: tempat ke 4
 
National Champion Award – Innovation, Robotics & Coding Competition (IRCC) 2021 – Creative Builder Challenge with build:bit (Secondary) National Level pemenang Kita : Khoo Yi Siang & Tan Guan Jie
 
pencapaian: Tempat Ke 2
 
14 AUG – 25 SEP 2021
 
 
 

  • 0

  • 0

Pertandingan Reka Komik peringkat kebangsaan

Tahniah kepada Esther Low Bao Khei (3E) yang berjaya mendapat tempat ke-3 dalam Pertandingan Reka Komik peringkat kebangsaan.


  • 0

Pertandingan Bahasa Inggeris Peringkat Negeri – Anjuran JPS

Peringkat Negeri – Anjuran JPS
1. Public Speaking Competition – Tempat ke-4
Megan Lee Jia Ann ( 2E )
( Guru Pembimbing : Pn Leong Lai Kin )

2. Poetry Recitation –
Tempat ke-4
Ho Ling Yi ( 3A )
( Guru Pembimbing : Cik Usha Muniandy )

3. Essay-Writing Competition – Tempat ke-5
Wong Zheng Lin, Torrance ( 3A )
( Guru pembimbing : Pn Ong Yee Li )


  • 0

PERTANDINGAN BAHAS ALA PARLIMEN BC SMJK (CONFORMING)MALAYSIA PERINGKAT KEBANGSAAN TAHUN 2021. 2021年华中杯辩论比赛

PERTANDINGAN BAHAS ALA PARLIMEN BC SMJK (CONFORMING)MALAYSIA PERINGKAT KEBANGSAAN TAHUN 2021
2021年华中杯辩论比赛
成绩 :冠军
JOHAN
育华华中国会辩辩手:
谭芷欣 Tham Zhi Xin 4A
张铭劼 Teoh Ming Jie 4B
陈倩煊 Tan Chen Suan 4E
李霖垚 Lee Lin Yao 4F
萧文慧 Siow Wen Hui 3A
符凌绮 Ho Ling Yi 3A