Author Archives: webteam

KEPUTUSAN KEJOHANAN MERENTAS DESA MSSD HULU LANGAT 2024

Category : Pencapaian (2024)

  1. L1
    KATEGORI : INDIVIDU
    KE 3 – SKY KOM
    KE 7 – THAM JUN KIT
    KE 10 – LEE JUN JIE
    KE 17 – HIL NABIL NUFIL

KATEGORI KUMPULAN : JOHAN

  1. P1
    INDIVIDU
    JOHAN – THAM YUN ERN
    KE 11 – PARIS SIAW SHEN HOONG
  2. L2
    KE 8 – CHEN ZI IAN
  3. P2
    KE 5 – LEE JING MIN
    KE 19 – LAW JIE MIN

SERAMAI 5 ATLIT YU HUA AKAN MEWAKILI DAERAH HULU LANGAT UNTUK KE PERINGKAT MSS SELANGOR.

majulahsukanYUHUA





Pertandingan Kuiz Sejarah & Patriotisme Peringkat Negeri Selangor 2023

Pertandingan Kuiz Sejarah & Patriotisme Peringkat Negeri Selangor 2023
Pencapaian :Tempat Ketiga
Senarai pemenang:
Teoh Rui Xuen (5A)
Lee Jing En (5A)
Lydia Ng Jing Ying (5A)
Wong Kam Fatt (5A)
Guru Pengiring: Pn Chong Chung Poh


Majlis Penyampaian Anugerah Pandu Puteri Remaja 2022, yang disempurnakan oleh DYMM Tengku Permaisuri Selangor, Tengku Permaisuri Norashikin

Majlis Penyampaian Anugerah Pandu Puteri Remaja 2022, yang disempurnakan oleh DYMM Tengku Permaisuri Selangor, Tengku Permaisuri Norashikin.
​​Tarikh/ Masa : 24 Mei 2023 8.00 pagi
​​Tempat​ : Dewan Serbaguna Tengku Ampuan Rahimah (DESTAR)
Penerima :
1. Gloria Chong Ying Le 4 Didik (A)
2. Lim Rou Xi 4 Cekal (F)
3. Gan Zixuan 4 Megah (B)
4. Chan Chou Hoe Yan 4 Gagah (D)



Rusan pertandingan seni visual sekolah reandah dan menegah peringkat daerah Hulu Langat Tahun 2023

Tahniah dan syabas kepada Heng Shaun-J (3A) kerana telah mendapat tempat pertama dalam Pertandingan Seni Visual Ilustrasi (kelategori menengah bawah) Tahun 2023 peringkat daerah dan akan mewakili Daerah Hulu Langat ke peringkat Negeri Dan seterusnya.


PERTANDINGAN KALIGRAFI SEMPENA TAHUN BARU CINA PERINGKAT NEGERI SELANGOR TAHUN 2023
2023 碑林千人挥春比赛
Tarikh:4/2/2023

Keputusan成绩:
初中组(Menengah rendah)
1)曾语婧 Chen Izanne  1A 优秀奖Hadiah Kepujian
2)曾禹恩 Chen Ian 2B 优秀奖Hadiah Kepujian
3)刘恝杏 Low J-Xin 3F 优秀奖Hadiah Kepujian

高中组 (Menengah Atas)
1)郭涵贝 Koh Han Bay 4B 优秀奖Hadiah Kepujian


Keputusan Sayembara Puisi dan Lagu Peringkat Negeri Selangor

Pasukan Aurora telah memenangi “ANUGERAH CIPTAAN PUISI TERBAIK”. Tahniah!🎉🎉
Pasukan ini dibarisi oleh enam orang murid sesi petang :
Nabilla Haditya Nicole(1F)
Nadine Imani (1F)
Ling Jee Wayne (2A)
Cheong Qi Kang(2A)
Desmond How Jia Jun(2A)
Chia Yu Zher(2A)

Guru Pembimbing : Pn Jauhaya & En Khairul Faiz