Curriculum

Jawatankuasa Kurikulum

Penasihat : Pn. Chang Keng Ling
Pengerusi : En. William Peter a/l Peter Nadeson
Naib Pengerusi 1 Dr Cheong Yuen Keong
Naib Pengerusi 2 : Pn. Lew Poh Peng
Naib Pengerusi 3 : Pn. Hjh Dayang Setiah bt Mohamed
Naib Pengerusi 4 : Pn. Chua Chun Buoy
Setiausaha Kurikulum Pagi : Pn. Norini bt Abu Bakar
Setiausaha Kurikulum Petang : Pn. Nur Suhaila bt Ahmad Murid
Penolong Setiausaha : Pn. Shamsiah bt Hassan
: Pn. Suyanti bt Othman
Setiausaha Sukan : En. Muizuddin Wong b Abdullah
Penolong Setiausaha Sukan : Pn. Lim Poh Yien (pagi)
: En. Mohd. Noor b Baharom (petang)
: Pn. Noridayu bt Kamarulzaman (petang)
Penyemakan Akaun Gerko : Pn. Yong Ai Chuin
: Pn. Teoh Yee Chen
: Pn Norleha bt Abdul Malek (T6)
Ahli : Ketua Guru Permainan
: Penyelaras Persatuan / Kelab / Unit Beruniform
: Penasihat Persatuan / Kelab / Unit Beruniform

 

Ketua Panitia & Ahli-Ahli

Mata Pelajaran Ketua Panitia Ahli-Ahli
Bahasah Melayu Pn. Mariam bt Sahat Pn. Halimaton bt Haroon

Pn. Nor Aini bt Zainal

Pn. Rosieta bt Ab Rashid

Pn. Nor Azma bt Ahmad Shah

Bahasa Inggeris Pn. Roziah bt Abd Munir Pn Siti Halimatussadiyah bt Karim Bux

Pn. Arinderjit Kaur

Cik Usha a/p V.Muniandy

Pn Ong Yee Li

Pn. Leong Lai Kin

Bahasa Cina  Pn. Tiong Chin Ping Pn. Soo Seow Yan

Pn. Yong Ai Chuin

Pn. Sia Soo Fong

Cik Chong Wai Kuan

Cik Chong Chaik Chin

Cik Chen Fui Lan

Sains Pn. Chan Chooi Seong En. Pradeep Kumar Chakrabarty

Pn. Noraini bt Mohd Ali

Pn . Juzira bt Bahiki

Pn. Ong Gim Tin

Pn. Allyza bt Mohd Adib

Matematik Pn. Lim Lee Huang En. Ng Tong Hua

Pn. Norleha bt Abdul Hamid

Pn. Noor Jehan bt Ayob

En. Mohd Rasul b Abd Ghani

Geografi dan Sejarah Pn. Deve a/p Kunchuni Eluzthassan

Pn. Norhayati bt Othman

Pn. Tan Yoke Ber

Pn. Cheong Mei Ngai

Pn. Rasyida Wati bt Abdullah

Pn. Suzita bt Mat Ghazi

Kemahiran Hidup Pn. Ng Sor Yoke Pn. Shamsiah bt Hassan

Pn. Nor Suzila bt Ahmad Murid

Pendidikan Jasmani & Kesihatan : En. Muizuddin Wong   En. Mohd Noor bin Baharom
Pendidikan Moral : Pn. Rasyida Wati Bt Abdullah   En. Mohd Razib bin Ali
Pendidikan Sivik & Kewarganegaraan : Pn. Suraya Bt Ramli   Pn. Rohima bt Yahya
Pendidikan Seni Visual Pn. Tang Lay Moy Pn. Maisalmah bt Mohd Halil

Pn. Nur Azmah Murni bt Md Yusof

Pn. Adnamurni bt Lah

Pendidikan Agama Islam : Istazah Zuraidah bt Radin
Teknologi Maklumat dan Komunikasi : En. Nur Ihsan Jasni b Md Ali
 Prinsip Perakaunan : Pn. Norleha bt. Abdul Malek
 Ekonomi Asas : Pn. Asariyatul Akma bt Hashim

~PMR Results

 

~PT3 Results

 

~SPM Results

 

~STPM Results