Games & Sports

Kelab Permainan

Penyelaras:
Pn. Noridayu


Rumah Merah Pagi

Rumah Merah Pagi:
Pengerusi : Aw Sheng Jun
Naib pengerusi : Bernice Cheah Yuin Shin
Bendahari : Leong Man Jun

Rumah Merah Petang

Rumah Merah Petang:
Pengerusi : Lee Li Hong
Naib pengerusi : Lee Rui Ting
Bendahari : See Xue En

Rumah Kuning Pagi

Rumah Kuning Pagi:
Pengerusi : Chin Yuan Suen


Rumah Kuning Petang

Rumah Kuning Petang:
Pengerusi : Lee Anson
Naib pengerusi : Lim Yee Xuan

Rumah Biru Pagi

Rumah Biru Pagi:
Pengerusi : Thong Shi Wei
Naib pengerusi : Kenzi Loke
Bendahari : Chin Kaixing

Rumah Biru Petang

Rumah Biru Petang:

Rumah Hijau Pagi

Rumah Hijau Pagi:
Pengerusi : Ong Wei Ken
Naib pengerusi : Goh Jia Shen

Rumah Hijau Petang

Rumah Hijau Petang:
Pengerusi : Ang Wei Jie
Naib pengerusi : Yong Ling

Kelab Bola Keranjang

Kelab Bola Keranjang:
Guru penasihat: Pn. Lee Hong Hui
Pengerusi : Ng Han Jie
Naib pengerusi : Low Qiao Wei
Bendahari : Chong Yiunn

Kelab Ping Pong

Kelab Ping Pong:
Guru penasihat: En. Thock Kia Muan
Pengerusi : Chee Yu Hui
Naib pengerusi : Ong Xiao Rou
Bendahari : Yap Qian Lian

Kelab Bola Jaring

Kelab Bola Jaring:
Guru penasihat: Pn. Rosieta Abd.Rashid

Kelab Bola Tampar

Kelab Bola Tampar:
Guru penasihat: Pn. Oh Choon Chin
Pengerusi : Lau Di Wei
Naib pengerusi : Brian Low
Bendahari : Ng Jiun Horng

Kelab Badminton

Kelab Badminton:
Guru penasihat: Pn. Maisalmah
Pn. Suhaini Md Said
Pengerusi : Saw Hong Jay
Naib pengerusi : Cheok Jia Le
Bendahari : Wan Joe Ann

Kelab Olahraga

Kelab Olahraga:
Guru penasihat: Pn. Noridayu Kamarulzaman
Pengerusi : Choo Pei Wen
Naib pengerusi : Chin Kaxing
Bendahari : Lee Shin Tong

Kelab Catur

Kelab Catur :
Guru penasihat: Pn.Chong Chiew Fong

Kelab Gimrama

Kelab Gimrama:
Guru penasihat: Pn. Tan Yoke Ber
Pengerusi : Leong Yi Wai
Naib pengerusi : Foo Shu Qi
Bendahari : Low Shwu Sin

Kelab Bola Sepak

Kelab Bola Sepak:
Guru penasihat: En. Mohd Rasul

Kelab Kreatif Motion

Kelab Kreatif Motion:
Guru penasihat: Cik. Usha Muniandi
Pengerusi : Ling Kwei Mei
Naib pengerusi : Sim Mei zhen
Bendahari : Wang Yu Ying

Kelab Diabola

Kelab Diabola:
Pengerusi : Wayne Ho Wei Hao
Naib pengerusi : Lau Yan Teck
Bendahari : Eng Zhe Ming